Interjeram

Ette Tette: Mēbeles

0 / 5
Pievienot favorītiem

Zīmols: Ette Tette

Par Ette Tette: Mēs esam ģimenes uzņēmums, kurš nodarbojas ar zīmola „Ette Tete” bērniem paredzēto mēbeļu ražošanu. Zīmola pirmsākumi meklējami mūsu pašu bērnos – līdz ar ģimenes pieaugumu radās nepieciešamība pēc bērnu mēbelēm, kas atvieglotu ikdienu un rūpes par atvasēm, būtu drošas, ērtas lietošanā un priecētu arī acis.

Mūsu misija ir atvieglot jauno vecāku rūpes par savām atvasēm, radot daudzfunkcionālas, lietošanā ērtas, drošas un vizuāli skaistas bērnu mēbeles.

Mūsu vīzija – katram bērnam sava „ette”.

„Ette Tete” mēbeļu raksturojums:

  • Funkcionalitāte
  • Elegance dizainā
  • Nacionālā piederība
  • Vecāku ērtība
  • Bērnu drošība

Produkti:

Kāpslītis „Step up”

Mammas mazā palīga lielākais palīgs!

Izstrādāts balstoties uz Montessori pedagoģijas pamatprincipu attīstīt bērnā patstāvību un iesaistīšanos ikdienas darbos. Bērni novērtēs iespēju piedalīties ēst gatavošanā vai aizsniegt izlietni nomazgāt traukus ērtā un drošā veidā! Vieglas konstrukcijas, līdz ar to ērti pārvietojams un neaizņem daudz vietas, tajā pašā laikā izturīgs.

Ieteicamais vecums: 18m +

Materiāls: 15mm bērza saplāksnis

Apstrāde: ūdens bāzes krāsa vai laka

 

Kāpslītis – galdiņš „Step’n’sit”

Dubultpalīgs mazajam palīgam!

Kāpslītis – galdiņš „Tronis tornī” nodrošina bērnam iespēju droši aizsniegt virtuves virsmas un izlietni, kā arī ērti un viegli pārveidojas par galdiņu un krēsliņu maltīšu baudīšanai vai spēļu spēlēšanai. Kāpslītis izstrādāts balstoties uz Montessori pedagoģijas pamatprincipu attīstīt bērnā patstāvību un iesaistīšanos ikdienas darbos.  Daudzfunkcionālais kāpslītis neaizņems daudz vietas telpā, kā arī apvienos divas bērnam nepieciešamas mēbeles vienā.

Ieteicamais vecums: 18m +

Materiāls: 15mm bērza saplāksnis

Apstrāde: ūdens bāzes krāsa vai laka

 

Barošanas krēsliņš „Rīta zvaigzne”

Kopīgas maltītes spēlē svarīgu lomu spēcīgu saišu veidošanā ģimenē. Brokastīs visi viens otram varam pateikt „LABRĪT”, savukārt vakariņu laikā dalīties aizvadītās dienas iespaidos. Bērnam jau no mazotnes jāiepazīst galda kultūra, tāpēc barošanas krēsliņam jānodrošina bērna ērta sēdēšana pie kopīga ēdamgalda.

Drošības stienis ir izņemams, līdz ar to bērns pieaugot varēs iekāpt tajā pats.

Ieteicamais vecums: kopš bērns patstāvīgi sēž

Materiāls: 15mm bērza saplāksnis

Apstrāde: ūdens bāzes krāsa vai laka

Pievienot jaunu atsauksmi

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *