Cits

7 Black Bees: Dārgumu kārbiņas

5.00 / 5
Pievienot favorītiem

Zīmols: 7 Black Bees

Personalizētu koka dārgumu lādīti varam izgatavot dažādos diametros (18-26cm) un dziļumos (6-20cm), tāpēc tā būtu piemērota gan mazuļa pirmo lietiņu glabāšanai, gan princeses matu lentām un kroņiem. Iespējams iegādāties vienstāvīgas kārbiņas vai arī 2 un 3 stāvu kārbiņas, kur augšējie stāvi papildināmi ar sadalītāju sīkāku lietiņu glabāšanai. Sadalītāju posmi ir izjaucami- tos katrs saņēmējs var izmantot un kombinēt pēc vajadzības.

Kārbiņas tiek izgatavotas no bērza saplākšņa, kas tiek dubulti lakots. Vākā tiek gravēts attēls un personalizēts teksts pēc Jūsu izvēles. Krāsas piešķiršanai kārbiņu vākos un grīdiņā tiek izmantots audums (pārsvarā filcs). Iespējams izvēlēties zīmējuma veidu (ziloņi vai sirsniņa), kā arī fona krāsu. Arī zem kārbiņas vāka (vai zem pašas kārbiņas) iespējams iegravēt vēlējumu, dāvinātāju vārdus un/vai datumu, jeb jebkuru citu Jums vēlamu informāciju.

Kārbiņas tiek izgatavotas Latvijā un ir rūpīgs roku darbs. ❤

 

7BlackBees izgatavo personalizētas dāvanas gan bērniem, gan pieaugušajiem. Mūsu galvenais materiāls ir koks, ko labprāt kombinējam ar stiklu, audumu, papīru… Visi produkti tiek izgatavoti Latvijā un ir rūpīgs roku darbs.

 

 

  • Lineta Orlova

    Reply
    Rating: 5 / 5

    Novērtēja “7 Black Bees: Dārgumu kārbiņas” 2017-12-12 21:20:51

Pievienot jaunu atsauksmi

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *