Rotaļlietas

UpuPuu: Lācīši

0 / 5

Zīmols: UpuPuu

Mani sauc Kristīne. Manās mājās top UpuPuu lācīši.
Dāvinot vienmēr vados pēc principa – dāvini otram to, ko gribētu dāvanā saņemt pats. Tad nu tā arī radās šīs lācīšu dāvanas. Kad mūsu puika bija vēl pavisam maziņš, tad gribējās, lai viņam blakus ir kāda maza mīļmantiņa. Un tapa Mīļlācītis.

Vēlāk, kad Ernests nedaudz paaugās un ik dienu gulēja diendusu, man, sargājot viņa miedziņu, bija laiks darināt lācīšus ,kas sargātu arī citu mazuļu miedziņu. Tā tapa UpuPuu dāvaniņas – mīļlācītis mazulim un pirmie zābaciņi!

Sākumā viss ir praktiski pielietojams – pēdiņas siltumā un mazs, mīļš draugs blakus. Vēlāk gan lācīti, gan zābaciņus mamma var saglabāt kopā ar citām mazuļa mīļmantiņām : mazuļa pirmajām drēbītēm, pirmo matu šķipsniņu, dāvaniņu no krustvecākiem, māmiņas adīto sedziņu, pirmajiem zābaciņiem, svecīti no pirmās dzimšanas dienas tortes un mīļlācīti. Tādu – kuram kā vecam džemperim ir “savēlušies bubuļi” un viena austiņa stāv ne tik stingri kā otra. Bet tik un tā mīļu, mazu lācīti, kurš pilns ar atmiņām par mazuļa ikdienu kaut kad sen atpakaļ. ❤

Pievienot jaunu atsauksmi

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *