Rotaļlietas

TakTil: Alfabēta koferīši

0 / 5
Pievienot favorītiem

Zīmols: TakTil

Zem TakTil slēpjas Ulla un Edgars Krūmiņi, mums ir divas zinātkāras meitas – Karolīna (4gadi) un Alvīne (1gads). Mūsu meitas ir arī iemesls, kāpēc TakTil turpina attīstīties, kā arī ne mirkli neapstājas. Mums kopā patīk skriet pa pļavām ar mūsu suņiem Džūdu un Džīdžī, iepazīt lietus mežus un okeāna dzīles tālās zemēs, atcerēties bērnu grāmatu varoņus, kopā lasot grāmatas.

Bērnības pasaule sākas ne tikai ar pirmajiem soļiem un pirmo smaidu, bet arī ar pirmajām rotaļlietām. Pirmās ieraudzītās krāsas, pirmā satvertā cilpiņa ir tik ļoti svarīga augšanas un attīstības procesā, ka palīdz uzburt mums savu laiku un telpu, kurā dzīvojam. Rotaļlietu krāsu nianses, materiāls un forma attīsta ne tikai bērna maņu pasauli, bet arī estētisko gaumi. Augot kopā ar lielāko meitiņu Karolīnu, gribējās rotaļlietas padarīt personiskas un vienreizējas. Tāpēc sāku veidot rotaļu grāmatiņas, kuras katra ir vienreizēja un neatkārtojama. Katra filca auduma lappusīte sevī slēpj brīnumu un piedzīvojumu, to iespējams aptaustīt, pārveidot, salikt, izzināt, apbrīnot… Gribējās šo manas meitas prieku dot arī citiem bērniem.

Bērns ikvienu jaunu lietu un zināšanas apgūst darbojoties. Būtiski ir nevis skaidrot likumsakarības, bet ļaut tās izjust un izdzīvot pašam. Bērns iegūst zināšanas, prasmes un pieredzi pats taustot, pētot, veidojot un darot. Pieaugušo kompetence ir piedāvāt bērnam īstas, patiesas un dabiskas lietas, kas ļaus viņam veselīgi un harmoniski attīstīties.

TakTil kā ideja un zīmols tapa 2015.gada aprīlī. Katrs produkts ir individuāli izstrādāts, veidots un šūts roku darbs. Darbojoties ar mūsu produktiem, bērnam tiek ļauts brīvi izpausties, kas palīdz attīstīt radošumu. Dabīgi materiāli un produktos ietvertās darbību iespējas ļauj bērnam, darbinot pirkstu galu sīko motoriku, attīstīt smadzeņu darbību. Bērna auzrautīgā darbošanās ne tikai attīsta radošumu un smadzeņu darbību, bet arī vecākiem sniedz mirkli miera. ❤

TakTil piedāvā:

alfabēta koferīšus, kuri ir 24cm x 32cm lieli. Alfabēts ir veidots kā koferītis, kuram ir rokturīši, lai tas būtu bērnam viegli visur līdzi paņemams. Darināts no auduma un ir pildīts ar dabīgu polsterējumu. Koferītis ir atverams ar rāvējslēdzēja palīdzību. Tajā ir 33 kabatiņas, uz kurām uzšūti visi latviešu alfabēta burti. Katrā kabatiņā atrodama tamborēta rotaļlieta pildīta ar aitas vilniņu, kuras nosaukums sākas vai saistīts ar attiecīgo burtu. Koferītis ir rotaļlietu ābece, kas izmantojama gan mācoties burtus, gan atpazīstot dažādas lietas, dzīvniekus, darbarīkus u.c. Izmantojot 33 alfabēta spēļmantiņas var veidot dažādas rotaļas, leļļu teātri un pasakas vai jebkā citādi radoši darboties. Tādējādi gluži nemanot ar rotaļu palīdzību bērns apgūst visus alfabēta burtus.

Koferīši pieejami gan latviešu, gan angļu valodā.

Cena: €70

Pievienot jaunu atsauksmi

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *