Rotaļlietas

TakTil: Aktivitāšu grāmata

0 / 5
Pievienot favorītiem

Zīmols: TakTil

Zem TakTil slēpjas Ulla un Edgars Krūmiņi, mums ir divas zinātkāras meitas – Karolīna (4gadi) un Alvīne (1gads). Mūsu meitas ir arī iemesls, kāpēc TakTil turpina attīstīties, kā arī ne mirkli neapstājas. Mums kopā patīk skriet pa pļavām ar mūsu suņiem Džūdu un Džīdžī, iepazīt lietus mežus un okeāna dzīles tālās zemēs, atcerēties bērnu grāmatu varoņus, kopā lasot grāmatas.

Bērnības pasaule sākas ne tikai ar pirmajiem soļiem un pirmo smaidu, bet arī ar pirmajām rotaļlietām. Pirmās ieraudzītās krāsas, pirmā satvertā cilpiņa ir tik ļoti svarīga augšanas un attīstības procesā, ka palīdz uzburt mums savu laiku un telpu, kurā dzīvojam. Rotaļlietu krāsu nianses, materiāls un forma attīsta ne tikai bērna maņu pasauli, bet arī estētisko gaumi. Augot kopā ar lielāko meitiņu Karolīnu, gribējās rotaļlietas padarīt personiskas un vienreizējas. Tāpēc sāku veidot rotaļu grāmatiņas, kuras katra ir vienreizēja un neatkārtojama. Katra filca auduma lappusīte sevī slēpj brīnumu un piedzīvojumu, to iespējams aptaustīt, pārveidot, salikt, izzināt, apbrīnot… Gribējās šo manas meitas prieku dot arī citiem bērniem.

Bērns ikvienu jaunu lietu un zināšanas apgūst darbojoties. Būtiski ir nevis skaidrot likumsakarības, bet ļaut tās izjust un izdzīvot pašam. Bērns iegūst zināšanas, prasmes un pieredzi pats taustot, pētot, veidojot un darot. Pieaugušo kompetence ir piedāvāt bērnam īstas, patiesas un dabiskas lietas, kas ļaus viņam veselīgi un harmoniski attīstīties.

TakTil kā ideja un zīmols tapa 2015.gada aprīlī. Katrs produkts ir individuāli izstrādāts, veidots un šūts roku darbs. Darbojoties ar mūsu produktiem, bērnam tiek ļauts brīvi izpausties, kas palīdz attīstīt radošumu. Dabīgi materiāli un produktos ietvertās darbību iespējas ļauj bērnam, darbinot pirkstu galu sīko motoriku, attīstīt smadzeņu darbību. Bērna auzrautīgā darbošanās ne tikai attīsta radošumu un smadzeņu darbību, bet arī vecākiem sniedz mirkli miera. ❤

TakTil piedāvā:

attīstošās rotaļu grāmatiņas, kuras ir 14cm x 14cm lielas veidotas no filca. Grāmatiņas bērniem vecāki paši var izveidot no plašā atvērumu piedāvājuma, līdz ar to katrs bērniņš saņem pavisam individuālu grāmatu. Katra grāmatiņa paplašina mazā cilvēka redzesloku, attīsta sīko motoriku, trenē uzmanību un pacietību, ļauj iepazīt krāsas, formas un lielumus, izkopj gaumi, māca skaitīt, atpazīt burtus un izmantot secīgas darbības, saprast likumsakarības un izprast kopsakarības.

Cena: 2 atvērumi: €25; 3 atvērumi €35; 4 atvērumi €45, 5 atvērumi €55, 6 atvērumi €65.

Pievienot jaunu atsauksmi

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *