Rotaļlietas

TakTil: Aktivitāšu sedziņa

0 / 5
Pievienot favorītiem

Zīmols: TakTil

Zem TakTil slēpjas Ulla un Edgars Krūmiņi, mums ir divas zinātkāras meitas – Karolīna (4gadi) un Alvīne (1gads). Mūsu meitas ir arī iemesls, kāpēc TakTil turpina attīstīties, kā arī ne mirkli neapstājas. Mums kopā patīk skriet pa pļavām ar mūsu suņiem Džūdu un Džīdžī, iepazīt lietus mežus un okeāna dzīles tālās zemēs, atcerēties bērnu grāmatu varoņus, kopā lasot grāmatas.

Bērnības pasaule sākas ne tikai ar pirmajiem soļiem un pirmo smaidu, bet arī ar pirmajām rotaļlietām. Pirmās ieraudzītās krāsas, pirmā satvertā cilpiņa ir tik ļoti svarīga augšanas un attīstības procesā, ka palīdz uzburt mums savu laiku un telpu, kurā dzīvojam. Rotaļlietu krāsu nianses, materiāls un forma attīsta ne tikai bērna maņu pasauli, bet arī estētisko gaumi. Augot kopā ar lielāko meitiņu Karolīnu, gribējās rotaļlietas padarīt personiskas un vienreizējas. Tāpēc sāku veidot rotaļu grāmatiņas, kuras katra ir vienreizēja un neatkārtojama. Katra filca auduma lappusīte sevī slēpj brīnumu un piedzīvojumu, to iespējams aptaustīt, pārveidot, salikt, izzināt, apbrīnot… Gribējās šo manas meitas prieku dot arī citiem bērniem.

Bērns ikvienu jaunu lietu un zināšanas apgūst darbojoties. Būtiski ir nevis skaidrot likumsakarības, bet ļaut tās izjust un izdzīvot pašam. Bērns iegūst zināšanas, prasmes un pieredzi pats taustot, pētot, veidojot un darot. Pieaugušo kompetence ir piedāvāt bērnam īstas, patiesas un dabiskas lietas, kas ļaus viņam veselīgi un harmoniski attīstīties.

TakTil kā ideja un zīmols tapa 2015.gada aprīlī. Katrs produkts ir individuāli izstrādāts, veidots un šūts roku darbs. Darbojoties ar mūsu produktiem, bērnam tiek ļauts brīvi izpausties, kas palīdz attīstīt radošumu. Dabīgi materiāli un produktos ietvertās darbību iespējas ļauj bērnam, darbinot pirkstu galu sīko motoriku, attīstīt smadzeņu darbību. Bērna auzrautīgā darbošanās ne tikai attīsta radošumu un smadzeņu darbību, bet arī vecākiem sniedz mirkli miera. ❤

TakTil piedāvā:

attīstošās rotaļu sedziņas, kuras ir 121cm x 121cm lielas. Attīstošās rotaļu sedziņas ir piemērotas bērniņiem sākot no pāris mēnešu vecuma līdz pat aptuveni divu gadu vecumam. Sedziņu var iegādāties gan vecāki kā jauku ikdienas rotaļu biedru savam mazulim, gan tā var kalpot kā brīnišķīga dāvana raudzībās, kristībās, dzimšanas un vārda dienās, kā arī jebkuros citos svētkos. Sedziņa ir veidota no dabīgiem materiāliem, tā ir pildīta ar kokvilnas vatelīnu, līdz ar to ir mīksta un silta. Sedziņa ļauj iepazīt krāsas, formas, palīdz iemācīties skaitīt, taustīt, vērt, būvēt. Uz sedziņas var arī laiski atpūsties ar brāļiem, māsām, draugiem un vecākiem.

Cena: €80

Pievienot jaunu atsauksmi

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *