Rotaļlietas

Ar Mīlestību Ida: Aktivitāšu grāmata

0 / 5
Pievienot favorītiem

Zīmols: Ar Mīlestību Ida

Mīkstas mīļas filcīšu grāmatiņas, lai mācītos, spēlētos un jauki pavadītu laiku. Katra grāmatiņa tiek sakomplektēta individuāli pēc klienta vēlmēm un iespējām. Vienas lapaspuses (uzdevuma) cena vidēji ir 5-7eur (ir arī dārgāki uzdevumi). Uzdevumus iespējams izvēlēties no jau šūtajiem vai arī sūtīt savas internetā atrastās idejas. Grāmatiņas ir rūpīgi izgrieztas un sašūtas, visas atsevišķās detaļas ir dubultā apšūts filcs, lai grāmatiņa ilgāk kalpotu un detaļas tik ātri neizstaipītos. Parasti grāmatiņai izvēlas 10lapaspuses (ieskaitot vāciņu) un līdz šīm šūtās grāmatiņas ir bijušas no 50-76eur.

Atrašanās vieta: Bauska, Jauncode.

Pasūtījumu izsūtīšana: Pasūtījumi uz citām pilsētām  tiek sūtīti caur Omniva, atsevišķos gadījumos iespējams vienoties par cita veida piegādi, preces tiek sūtītas arī ārpus Latvijas teritorijas.

Bērnu rotaļlietu un ballīšu dekorāciju izgatavošana Ar Mīlestību Ida aizsākās no skaistas draudzības ar puisēnu Markusu, kuram tad arī tapa pirmie pārsteigumi, kas palēnām ieinteresēja arī citus. Pirmais tamborētais zvēriņš un tam sekoja pirkstiņlellītes, virtenes jubilejai un nu jau Ida īsteno gandrīz visas savu klientu vēlmes, ar kurām piedāvāto produktu klāsts kļūst arvien plašāks un pašāks.

Pievienot jaunu atsauksmi

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *