Rotaļlietas

7 Black Bees: ChoiceBox krājkase

0 / 5
Pievienot favorītiem

Zīmols: 7 Black Bees

ChoiceBox krājkase izklaidējošā veidā motivē krāt un palīdz izlemt mērķi, kam sakrātās monētas tērējamas. Krājkase ar savu oriģinālo izskatu lieliski papildinās Jūsu interjeru. Melnās joslas ir tāfele uz kuras var rakstīt ar krītu, kas iekļauts komplektā. Dāvinātājs vai saņēmējs pats var izvēlēties krāšanas mērķi un 3 iespējamos variantus un tos uzrakstīt uz krājkases. Metot augšpusē monētu, tā krītot atsitas pret koka tapām un vairākkārt maina trajektoriju, līdz ar to nav iespējams ietekmēt kurā nodalījumā monēta iekritīs. Kad krājkase piepildīta, to var iztukšot, nomainīt uzrakstus un krāt atkal jauniem mērķiem. Atkarībā no izvēlētā attēla un teksta krājkase var būt piemērota vienlaicīgi gan vienam, gan vairākiem bērniem, gan arī visai ģimenei kopīgi.

Šī krājkase paredzēta tikai EUR monētām.

Krājkases izmērs: 58x30x8cm.

Prece sastāv no: bērza saplākšņa krājkase, organiskais stikls, krīts, slēdzene, atslēgas.

Pieejami 10 dizaini (dažādi fona attēli), kā arī iespējams izgatavot ChoiceBox ar Jūsu iesūtītu foto.

Krājkases aizmugurē iespējams iegravēt vēlējumu, dāvinātāju vārdus un/vai datumu, jeb jebkuru citu Jums vēlamu informāciju.

ChoiceBox krājkase tiek izgatavota Latvijā un ir rūpīgs roku darbs.

7BlackBees izgatavo personalizētas dāvanas gan bērniem, gan pieaugušajiem. Mūsu galvenais materiāls ir koks, ko labprāt kombinējam ar stiklu, audumu, papīru… Visi produkti tiek izgatavoti Latvijā un ir rūpīgs roku darbs.

Pievienot jaunu atsauksmi

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *