Apģērbi

Tu Esi Īpašs: Auduma Kroņi

0 / 5
Pievienot favorītiem

Zīmols: TU ESI ĪPAŠS

Vēlos, lai zini. Tu esi īpašš. Ik dienu. Tu esi īpašs vakar, šodien, rīt! Tu biji, esi, būsi. Īpašs. Neatkārtojams. Kā katra diena aizvadīta. Tu kā zvaigzne tajā mirdzi. Un man kā lielajam, ir Tev kā mazajam tas jāiemāca. Man tas jāsēj Tevī. Šī pārliecība! Tu esi pelnījis augsti paceltu galvu nest kroni savu. Lai vēlētu Tev daudz laimes Dzimšanas dienā, lai svinētu ik dienu, lai rotāļātos kopā.

Tev jāzina tas un jāsaka skaļi. Esmu īpašs! Vakar, šodien, rīt. Nu, zinu. Tev. Un sev arī.

Katru no kroņiem iespējams pasūtīt un iegādāties, rakstot vēstuli fejai Terēzei. Šķipsnu maģijas pieberot, personalizēšu to atbilstoši Tavām vēlmēm, nepieciešamībām.♥

TEHNISKĀ INFORMĀCIJA 

Modeļi: ZVAIGŽŅU PUTEKĻI (tumši zila džinsa) un ALL BLACK EVERYTHING (melns), ZVAIGŽŅU PUTEKĻI + PĒRLES, ALL BLACK EVERYTHING + KRISTĀLI. Ja Tev ir ideja, ko vēlies realizēt. Nekautrējies, raksti vēstuli fejai, kas personalizēs šos kroņus atbilstoši Tavām vēlmēm.

Materiāls: Džinss, poliesters

Izmēri: Pamata daļa 42 cm, augstmā 9.5 cm, sasienamās lentes 50 cm. Līdz ar to, kronītis aug kopā ar tā nēsātāju, kā arī ir sasienams vismaz trīs dažādos veidos un sniedz vaļu fantāzijas lidojumam.

Katru no pasūtītajiem kroņiem saņemsi kopā ar auduma maisiņu, ērtai un veiksmīgai tā uzglabāšanai.

Pievienot jaunu atsauksmi

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *